ERC-MA4000fX
Produs nou
Cod: 110C1B3NL0
Garantie standard: 24 luni
Copiere, imprimare, scanare fata-verso automat.
Garanție extinsă (CONTRACT DE ÎNTREȚINERE) : 36 luni sau 100000 pagini.
Garanție extinsă (SERVICE TOTAL) : 36 luni sau 300 000 pagini.


Acest produs nu mai este in stoc
Data disponibilitatii:
| Functii disponibile standard | Copiere, Imprimare, Scanare, Fax |
| Tehnologie imprimare | Laser monocrom |
| Format maxim imprimare | A4 |
| Viteza copiere monocrom | 40 ppm |
| Viteza imprimare monocrom | 40 ppm |
| Copiere fata-verso automat | Da |
| Imprimare fata-verso automat | Da |
| Scanare fata-verso automat | Da - DUAL SCAN |
| Viteza scanare | Scan speed Simplex: 40 ipm (300 dpi, A4, b/w) 23 ipm (300 dpi, A4, colour) Scan speed Duplex: 80 ipm (300dpi, A4, b/w) 46 ipm (300 dpi, A4, colour) |
| Memorie standard | 1 GB |
| Capacitate alimentator automat de documente (DP) | 50 coli |
| Capacitate alimentare hartie standard | 350 coli |
| Capacitate iesire hartie | 150 coli |
| Rezolutie copiere | 600 x 600 dpi |
| Rezolutie scanare | maxim 600 x 600 dpi |
| Rezolutie imprimare | 1200 x 1200 dpi |
| Marimi suport hartie | 60 – 163 g/m2; A4, A5, A6, B5, Letter, Legal, Custom (105 x 148 – 216 x 356 mm) |
| Conectivitate | USB , Retea |
| Sisteme de operare compatibile | All current Windows operating systems, MAC OS X Version 10.9 or higher, Chrome OS, as well as other operating systems on request |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 417 x 412 x 437 mm |
| Greutate | 19 kg. |
| Consumabile | Toner-Kit TK-1270: toner pentru 10000 pagini A4 conform ISO/IEC 19752 |
| Observatii | Echipamentul se livrează cu toner starter de 3600 de pagini A4 conform ISO/IEC 19752 |
| Volum lunar maxim recomandat | 10000 pagini |
| Garantie standard | 24 luni dar nu mai mult de 100000 pagini |
| Transport | Gratuit în București |