ERC-104060
Produs nou
Cod: 1102RS3NL0
Garantie standard: 24 luni
Imprimare fata-verso automat, conectare in retea, viteza: 60 pagini pe minut A4 ; 30 pagini pe minut A3
Garanție extinsă (CONTRACT DE ÎNTREȚINERE) : 36 luni sau 500.000 pagini.
Garanție extinsă (SERVICE TOTAL) : 36 luni sau 1.000.000 pagini.

Acest produs nu mai este in stoc
Data disponibilitatii:
| Functii disponibile standard | Imprimare |
| Tehnologie imprimare | Laser monocrom |
| Format maxim imprimare | A3 |
| Viteza imprimare monocrom | 60 ppm A4 ; 30 ppm A3 |
| Imprimare fata-verso automat | Da |
| Memorie standard | 4 GB RAM, 8 GB SSD + 320 GB HDD |
| Capacitate alimentare hartie standard | 1150 coli |
| Capacitate iesire hartie | 500 coli |
| Rezolutie imprimare | 1200 x 1200 dpi |
| Marimi suport hartie | A6R–SRA3 (320 × 450 mm) |
| Conectivitate | USB , Retea |
| Sisteme de operare compatibile | All current Windows operating systems, MAC OS X Version 10.9 or higher, Unix, Linux, as well as other operating systems on request |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 602 mm × 665 mm × 790 mm |
| Greutate | 77,2 kg |
| Consumabile | TK-6330 Toner-kit: 35000 pagini A4 în concordanţă cu standardul ISO/IEC 19752 WT-8500 Waste Toner Bottle: 40,000 pagini A4 în concordanţă cu standardul ISO/IEC 19752 |
| Observatii | Ehipamentul se livrează cu un toner starter de 16000 de pagini în concordanţă cu standardul ISO/IEC 19752 |
| Volum lunar maxim recomandat | 150000 pagini |
| Garantie standard | 24 luni |
| Transport | Gratuit în București |