ERC-MA4000CiFX
Produs nou
Cod: 1102Z53NL0
Garantie standard: 24 luni
Copiere color, imprimare color, scanare fata-verso automat (dualscan), Fax, viteza: 40 pagini pe minut
Garanție extinsă (CONTRACT DE ÎNTREȚINERE) : 36 luni sau 300.000 pagini.
Garanție extinsă (SERVICE TOTAL) : 36 luni sau 300.000 pagini.

Acest produs nu mai este in stoc
Data disponibilitatii:
| Functii disponibile standard | Copiere, Imprimare, Scanare, Fax |
| Tehnologie imprimare | Laser color |
| Format maxim imprimare | A4 |
| Viteza copiere monocrom | 40 ppm |
| Viteza copiere color | 40 ppm |
| Viteza imprimare monocrom | 40 ppm |
| Viteza imprimare color | 40 ppm |
| Copiere fata-verso automat | Da |
| Imprimare fata-verso automat | Da |
| Scanare fata-verso automat | Da |
| Viteza scanare | 60 ipm (300 dpi, A4, b/w), 50 ipm (300 dpi, A4 colour), 120 ipm (300 dpi, A4, b/w) (Duplex), 100 ipm (300 dpi, A4 colour) (Duplex) |
| Memorie standard | 1 GB |
| Capacitate alimentator automat de documente (DP) | 75 coli |
| Capacitate alimentare hartie standard | 350 coli |
| Capacitate iesire hartie | 250 coli |
| Rezolutie copiere | 600 x 600 dpi |
| Rezolutie scanare | maxim 600 x 600 dpi |
| Rezolutie imprimare | 1200 x 1200 dpi |
| Marimi suport hartie | A4, A5, A6, B5, B6, Letter, Legal, Folio, Custom (105 x 148 to 216 x 356 mm) |
| Conectivitate | USB , Retea |
| Sisteme de operare compatibile | All current Windows operating systems, MAC OS X Version 10.8 or higher, Unix, Linux as well as other operating systems on request |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 480 x 577 x 571 mm |
| Greutate | 38 Kg. |
| Consumabile | Toner-Kit TK-5380K: toner negru pentru 13,000 pagini A4 / Toner-Kit TK-5380C, TK-5380M, TK-5380Y: toner pentru 10,000 pagini A4 / conform ISO/IEC 19798 |
| Observatii | Echipamentul se livrează cu tonere starter de 6000 pagini pentru negru, și 5000 pagini pentru fiecare culoare conform ISO/IEC 19798 |
| Garantie standard | 24 luni |
| Transport | Gratuit în București |