ERC-10149
Produs nou
Cod: 1102M73NLV
Garantie standard: 12 luni
Copiere, imprimare fata-verso automat, scanare , fax
Garanție extinsă (CONTRACT DE ÎNTREȚINERE) : 24 luni sau 100.000 pagini.
Garanție extinsă (SERVICE TOTAL) : 24 luni sau 100.000 pagini.

Acest produs nu mai este in stoc
Data disponibilitatii:
| Functii disponibile standard | Copiere, Imprimare, Scanare, Fax |
| Tehnologie imprimare | Laser monocrom |
| Format maxim imprimare | A4 |
| Viteza copiere monocrom | 25 ppm |
| Viteza imprimare monocrom | 25 ppm |
| Copiere fata-verso automat | Nu |
| Imprimare fata-verso automat | Da |
| Scanare fata-verso automat | Nu |
| Viteza scanare | 18 ipm (300 dpi, A4, b/w), 6 ipm (300 dpi, A4, colour) |
| Memorie standard | 64 MB |
| Capacitate alimentator automat de documente (DP) | 40 coli |
| Capacitate alimentare hartie standard | 250 coli |
| Capacitate iesire hartie | 100 coli |
| Rezolutie copiere | 600 x 600 dpi |
| Rezolutie scanare | maxim 600 x 600 dpi |
| Rezolutie imprimare | 600 x 600 dpi |
| Marimi suport hartie | A4, A5, A6, B5, Letter, Legal, Custom (70 x 148 – 216 x 356 mm) |
| Conectivitate | USB |
| Sisteme de operare compatibile | Windows XP/Vista/7/8/Server 2003/Server 2008/ Server 2008 R2 |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 390 × 361 × 362 mm |
| Greutate | 10.1 kg |
| Consumabile | Toner kit TK-1125: 2100 pagini A4 in concordanta cu standardul ISO/IEC 19752 |
| Observatii | Echipamentul se livreaza cu toner starter de 1000 de pagini A4 in concordanta cu standardul ISO/IEC 19752 |
| Volum lunar maxim recomandat | 5000 pagini |
| Garantie standard | 12 luni |
| Transport | Gratuit în București |