ERC-113860
Produs nou
Cod: 1102WF3NL0
Garantie standard: 24 luni
Copiere, imprimare, scanare fata-verso automat, fax, touch panel color, Hypas, finisher .
Garanție extinsă (CONTRACT DE ÎNTREȚINERE) : 36 luni sau 500.000 pagini.
Garanție extinsă (SERVICE TOTAL) : 36 luni sau 1.000.000 pagini.


Acest produs nu mai este in stoc
Data disponibilitatii:
| Functii disponibile standard | Copiere, Imprimare, Scanare, Fax |
| Tehnologie imprimare | Laser monocrom |
| Format maxim imprimare | A4 |
| Viteza copiere monocrom | 60 ppm |
| Viteza imprimare monocrom | 60 ppm |
| Copiere fata-verso automat | Da |
| Imprimare fata-verso automat | Da |
| Scanare fata-verso automat | Da |
| Viteza scanare | 60 ipm (300 dpi, A4, b/w), 40 ipm (300 dpi, A4 colour), 100 ipm (300 dpi, A4, b/w) (Duplex), 64 ipm (300 dpi, A4 colour) (Duplex) |
| Memorie standard | 1 GB |
| Capacitate alimentator automat de documente (DP) | 100 coli ; Dual scan |
| Capacitate alimentare hartie standard | 600 coli |
| Capacitate iesire hartie | 500 coli |
| Rezolutie copiere | 600 x 600 dpi |
| Rezolutie scanare | maxim 600 x 600 dpi |
| Rezolutie imprimare | 1200 x 1200 dpi |
| Marimi suport hartie | A4, A5, A6, B5, B6, Letter, Legal, Folio, Custom (70 x 140 – 216 x 356 mm) |
| Conectivitate | USB , Retea |
| Sisteme de operare compatibile | All current Windows operating systems, MAC OS X Version 10.9 or higher, UNIX LINUX, as well as other operating systems on request |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 480 mm × 495 mm × 740 mm |
| Greutate | 37 Kg. |
| Consumabile | TK-3200 Toner-Kit: 40000 pagini A4 ; TK-3190 Toner-Kit: 25000 pagini A4 ; TK-3170 Toner-Kit: 15500 pagini A4 ; TK-3160 Toner-Kit: 12500 pagini A4 / conform ISO/IEC 19752 |
| Observatii | Echipamentul se livrează cu toner starter de 11000 pagini A4 conform ISO/IEC 19752 |
| Garantie standard | 24 luni |
| Transport | Gratuit în București |