ERC-MA4500FX
Produs nou
Cod: 110C123NL0
Garantie standard: 24 luni
Copiere, imprimare, scanare fata-verso automat, fax
Garanție extinsă (CONTRACT DE ÎNTREȚINERE) : 36 luni sau 300.000 pagini.
Garanție extinsă (SERVICE TOTAL) : 36 luni sau 600.000 pagini.

Acest produs nu mai este in stoc
Data disponibilitatii:
| Functii disponibile standard | Copiere, Imprimare, Scanare, Fax |
| Tehnologie imprimare | Laser monocrom |
| Format maxim imprimare | A4 |
| Viteza copiere monocrom | 45 ppm |
| Viteza imprimare monocrom | 45 ppm |
| Copiere fata-verso automat | Da |
| Imprimare fata-verso automat | Da |
| Scanare fata-verso automat | Da |
| Viteza scanare | 60 ipm (300 dpi, A4, b/w), 40 ipm (300 dpi, A4 colour), 26 ipm (300 dpi, A4, b/w) (Duplex), 17 ipm (300 dpi, A4 colour) (Duplex) |
| Memorie standard | 1 GB |
| Capacitate alimentator automat de documente (DP) | 75 coli |
| Capacitate alimentare hartie standard | 600 coli |
| Capacitate iesire hartie | 250 coli |
| Rezolutie copiere | 600 x 600 dpi |
| Rezolutie scanare | maxim 600 x 600 dpi |
| Rezolutie imprimare | 1200 x 1200 dpi |
| Marimi suport hartie | A4, A5, A6, B5, B6, Letter, Legal, Folio, Custom (140 x 148 to 216 x 356 mm) |
| Conectivitate | USB , Retea |
| Sisteme de operare compatibile | All current Windows operating systems, MAC OS X Version 10.9 or higher, Chrome OS, Linux, as well as other operating systems on request. |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 475 x 476 x 575 mm |
| Greutate | 22,3 Kg. |
| Consumabile | Toner-Kit TK-3400: toner pentru 12500 pagini A4 conform ISO/IEC 19752 |
| Observatii | Echipamentul se livrează cu toner starter de 6000 de pagini A4 conform ISO/IEC 19752 |
| Garantie standard | 24 luni |
| Transport | Gratuit în București |